טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM עבור גופי דיגיטל וקריאייטיב

שפר ועקוב אחר העבודה שלך מול הלקוחות ואנשי הצוות בכל פרויקט

כל התכונות הנחוצות לניהול הלקוחות והפרוייקטים שלך

פלנדו מספקת כלים לנהל את פעילות הפרויקטים מול הלקוחות מרגע ההיכרות. פלנדו מאפשרת לעקוב אחר השעות המושקעות, לנהל את משימות אנשי הצוות (עם או ללא ממד חזרתיות), להפיק הצעות מחיר, הזמנות עבודה וחשבוניות, לנהל ולחייב פעילות ריטיינרים

גופי דיגיטל אשר בחרו בפלנדו לניהול הפעילות שלהם


ניהול פרוייקטים

פתחו תחת הלקוחות את הפרוייקטים החל משלב קבלת הליד. נהלו בקלות בתיק הפרוייקט את כל המידע הקריטי: פרטי הפרוייקט, סטטוס ואיש צוות אחראי, אבני הדרך ואירועי הפרוייקט (להצגה ביומן), חבילות עבודה ומשימות צוות, מעקב שעות, מעקב תקציבי, חיובי לקוחות, קבצים הערות ועוד.

ניהול משימות

עשו שימוש במודול ניהול המשימות המובנה במערכת ותהנו מכלי פרודוקטיביות חשוב. ניתן להגדיר משימות חד-פעמיות לצד משימות עם חזרתיות עבור תכולות עבודה החוזרות על עצמן. תזכורות לביצוע נשלחות על בסיס יומי ולמנהלים ניתנת אפשרות נוחה לבקר את סטטוס ביצוע המשימות בצוות.

ניהול לידים

רכזו בפלנדו את הלידים מכל המקורות, הפנו דפי נחיתה וטפסים ישירות לפלנדו באמצעות API או תוך שימוש בזאפייר, בנו דפי נחיתה בפלנדו. הגדירו תהליך מכירה באמצעות חוקים אוטומטיים, נהלו משימות follow-up עשו בקרה על התוצאות באמצעות מודול הדוחות והדשבורד הגרפי.

מעקב דיווחי שעות

בצעו בקרה אחר השעות המושקעות על ידי צוות העובדים בפרוייקטים באמצעות מנגנון מדידת זמן במשולב במערכת. אפשרו לעובדים לדווח שעות ברזולוציה של חבילות עבודה או משימות בפרוייקט. עשו שימוש בדוחות בקרת השעות כבסיס לחיוב ולניתוח הריווחיות בפרוייקט.

חיוב לקוחות

הפיקו הצעות מחיר מהמערכת, והמשיכו דרך הזמנות עבודה להפקת דרישות תשלום ללקוחותכם (חשבוניות מס/ עסקה). שלחו ללקוחות את מסמכי החיוב הדיגיטליים באמצעות המייל. חברו מסוף סליקת אשראי ותהנו מניהול נוח של חיובי ריטיינר באמצעות הגדרת הוראות קבע באשראי ובמס"ב.

דוחות ודשבורד

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום ובכל שעה על ידי שילוב של דשבורד גרפי ודוחות ניהוליים. בין אם מדובר בבחינת מגמת הכנסות החברה או מגמת כניסת לידים חדשים, פלנדו תאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר קליקים.