טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM עבור אטרקציות תיירות

הפוך כל מתעניין לנרשם, משתתף פעיל או מבקר

כל התכונות הנחוצות לניהול הלקוחות והפעילויות

פלנדו משפרת את יכולת ניהול פעילות השיווק היזומה מול קבוצות וארגונים ואת ההתקשרות מול המתעניינים, מאפשרת להפיק הזמנות עבודה וחשבוניות, לנהל את יומן הפעילות המרכזי ומאפשרת לשלוח תזכורות אוטומטיות ומסרים שיווקיים באמצעות דיוור אלקטרוני ומסרונים

מפעילי אטרקציות אשר בחרו בפלנדו לניהול הפעילות שלהם


ניהול לידים

רכזו בפלנדו את הלידים מכל המקורות, הפנו דפי נחיתה וטפסים ישירות לפלנדו באמצעות API או תוך שימוש בזאפייר, בנו דפי נחיתה בפלנדו. הגדירו תהליך מכירה באמצעות חוקים אוטומטיים, נהלו משימות follow-up עשו בקרה על התוצאות באמצעות מודול הדוחות והדשבורד הגרפי.

ניהול יומן הפעילות

נהלו את יומן הפעילות המשותף על גבי היומן בפלנדו וקבלו אפשרות לסנכרון ליומן גוגל. תעדו בתיקי הלקוחות רשומות פעילות מפורטות עבור הפעילויות המוזמנות להצגה ביומן. הגדירו משלוחי תזכורות אוטומטיות ללקוחות במייל או מסרונים על פי הצורך.

הצעות מחיר וחיוב לקוחות

הפיקו הצעות מחיר ללקוחות מהמערכת, והמשיכו דרך הזמנות עבודה להפקת דרישות תשלום ללקוחותכם (חשבוניות מס/ עסקה). שלחו ללקוחות את מסמכי החיוב הדיגיטליים באמצעות המייל. חברו מסוף סליקת אשראי ואפשרו ללקוחות לשלם ישירות מהחשבונית.

תקשורת עם הלקוחות

תהנו מאמצעי תקשורת זמין עם הלקוחות בין אם מדובר בהודעות אישיות או הודעות לקבוצות, פלנדו מספק לכם כלי נוח לשליחת הודעות עדכון באמצעות דיוור אלקטרוני ומסרונים. בנוסף פלנדו יאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות משלוח ניוזלטר תקופתי ושליחת מסמכים לחתימה דיגיטלית ע"י הלקוח ותיוק אוטומטי של המסמכים החתומים

דוחות ודשבורד

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום ובכל שעה על ידי שילוב של דשבורד גרפי ודוחות ניהוליים. בין אם מדובר בחלוקת לידים והמרות בין המקורות או כמות פעילויות בהתפלגות חודשית, פלנדו תאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר קליקים.

סיפורי לקוחות

חוות פיליפ

חוות פיליפ מציעה לכם שלל אטרקציות וטיולים בתחומה - יוחאי הירשברג מספר

"ללא הפלנדו אני אדם עיוור". לפני העבודה איתם בחוות פילים הייתי עובד עם אקסלים וורד וסמסים. היום פלנדו זה הכל בשבילי. אנשי קשר, יומן , אירועים, הצעות מחיר, היסטוריית הזמנות, חובות וגבייה. אם יש יום ונופל לי המחשב פלנדו מקבלים ממני 20 טלפונים באותו היום, והכי כיף שהם עונים מהר ובסבלנות גם לשיחה ה 20 ממני.

חוות הרוח הגלבוע

מרכז מבקרים לאנרגיות נקיות - אבי לביא מספר

המערכת נוחה לעבוד, לפני כן עבד בעיקר על אקסל. כיום זהו הלב של מרכז המבקרים של חוות הרוח בגלבוע דרכה הם מנהלים את יומן הפעילויות שלהם ואנשי הקשר