טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM בעברית לניהול העסק והמשרד

הפתרון השלם לניהול עסק אפקטיבי

כל התכונות הנחוצות לניהול לקוחות העסק והמשרד

פלנדו הינה מערכת קלה וידידותית לניהול העסק והמשרד עם נגישות מהארץ ומחו"ל.
עם פלנדו תוכלו לנהל את רשימת לקוחות העסק, לתעד עמם שיחות, לתייק קבצים וליצור משימות למעקב.
בנוסף עם פלנדו תוכלו לנהל יומן פגישות משרדי, להפיק הצעות מחיר וחשבוניות, לשלוח מסרים ב WhatsApp ואימייל, להחתים לקוחות מרחוק ולקשר מרכזיה.

לקוחות שבחרו בפלנדו לניהול הפעילות שלהם


ניהול לקוחות (לידים) והתקשרויות

קלטו רשימת לקוחות/לידים מקבצי אקסל, אתרים, דפי נחיתה ונהלו אותם עם המאפיינים והעמודות הייחודים לעסק שלכם, ע"פ תאריכי קליטה, מקור הליד, סטטוסים, סניפים מחלקות ונציגים. תעדו מעקב בכרטיס הלקוח של סיכומי שיחות ופגישות, אימיילים ומסרונים שנשלחו אל הלקוח ישירות מכרטיסו.

ניהול יומן ומשימות

נהלו משימות לכלל משתמשי המערכת בסינון לפי נציגים מטפלים, דחיפות, תאריכי ביצוע, סוגים וסטטוסים. נהלו יומן עברי/לועזי, שבועי/חודשי , סנכרנו ליומנכם גוגל, קבעו פגישות בשיוך לכרטיסי הלקוחות, שילחו זימונים וקבלו אישורי פגישות ישירות אל יומנכם בפלנדו.

חיבור מרכזיה חכמה

חברו מרכזיה חכמה (015, לינק, וויסנטר, אומניטלקום) ותהנו משורה של תכונות מתקדמות החל מ Click-to-Call, להוצאה קלה של שיחות בקליק מתוך המערכת, דרך Pop-Up הקפצה אוטומטית של תיק הלקוח בפלנדו בעת כניסת שיחה, המשך בתעוד אוטומטי של הקלטות שיחה וכלה בהפעלה של קמפיינים אוטומטיים.

דיוור ודפי נחיתה

שלחו הודעות ידניות ואוטומטיות, בנושאי שיווק ושירות, למתעניינים (לידים) ולקוחות באמצעות הודעות וואצסאפ, SMS ומיילים בנוסף לעלונים (ניוזלייטרים) תקופתיים. הקימו דפי נחיתה בפלנדו או קשרו דפי נחיתה חיצוניים וקבלו פרטי מתעניינים (לידים) ישירות אל מסך הלקוחות במערכת.

הפקת קבלות וסליקה

הפיקו ושלחו ללקוחות דרישות תשלום וחשבוניות מס/קבלות חתומים דיגיטלית. צפו בטבלת חיובי הלקוח ושתפו עמו את הטבלה באמצעות קישור. חברו מסופון סליקה (טרנזילה, פלאכארד, כארדקום, משולם) שלחו ללקוחות קישור לתשלום באשראי ובביט, חייבו לקוחות באשראי רגיל /תשלומים או הגדירו חיובים אוטומטיים באמצעות הוראות קבע אשר אינה תופסת מסגרת ללקוח ופלנדו תפיק אוטומטית את הקבלות. (הו"ק באשראי או בנקאית). הקימו פריטי חיוב במערכת עם מחירים ותמונות וצרו תבניות להצעות מחיר קבועות.

החתמת לקוחות

העתיד כבר כאן עם פלנדו והחתמת לקוחות מרחוק מעולם לא הייתה קלה יותר, הלקוח כבר אינו צריך להדפיס, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה. עם פלנדו תוכלו להכין מראש חוזים והסכמים לחתימה, לשלוח אותם בלחיצת כפתור ולקבל אותם חתומים באוטומציה לכל כרטיס לקוח ולקוח.

דוחות ודשבורד

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום באמצעות ממשק גרפי ובאמצעות דוחות ניהוליים הניתנים לפילוח. בין אם מדובר בבחינת מגמת ההכנסות מהפעילות או מגמת כניסת לידים חדשים, פלנדו תאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר קליקים.

סיפורי לקוחות

מרוויחים

מתמחים בהחזרי מס לשכירים, איתור כספי פנסיה אבודים וסדר בביטוחים - אמיר וקסלר מספר

הדבר שאני הכי אוהב בפלנדו זה שהיא מאפשרת תהליכים אוטומטיים. לדוגמא נוצר ליד במערכת וישר נשלחים ללקוח סמסים וכמה הודעות למנהל התיק, ישנם עדכונים אוטומטיים והוראות לביצוע אוטומטיות לצוותים השונים. נושא הסליקה באשראי הוא מאוד קל ונוח. הצוות של פלנדו זמין ומאוד גמיש מחשבתית. כרטיס הלקוח מסודר בצורה מאוד מאורגנת ואינטואיטיבית דבר שהופך את המערכת לנהדרת ומותאמת מאוד לשרות לקוחות.

אינדיגו פיננסים

ייעוץ פיננסי והחזרי מס - נאור אזולאי מספר

עבדנו עם המון מערכות CRM לפני פלנדו אבל מעולם לא מצאנו את מה שחיפשנו. אנחנו משרד רואי חשבון והחזרי מס אשר מטפל במאות עסקים ובעשרות אלפי שכירים, מערכת פלנדו מאוד קלילה לעבודה ומאוד USER FRIENDLY וזה מאוד חשוב כשעובדים עליה הרבה יועצים ואנשי מכירות שלנו. השרות שלהם מדהים, קשוב ומאוד אישי ותמיד יש מענה תוך כדי הקשבה שיפור וייעול. הדוחות, החיתוכים ומסכי המכירה המצוינים שלהם תורמים לנו ישירות לעלייה במכירות ומעקב על כל ההליך מקבלת ה lead ושיפור אחוזי ההמרה.

צ'מנסקי בן שחר

חברת הייעוץ הכלכלי המשפיעה והמובילה בתחומי עיצוב אסטרטגיות כלכליות - רחלי ארלייב מספרת

פלנדו עשו לנו סדר בכל ההתנהלות הפיננסית, הקלות של להוציא חשבוניות ואחר כך המעקב של הוצאת הדוחות, הכל מאוד פשוט ומסודר. ניהול הלקוחות מאוד קל ונגיש. השרות לקוחות הוא מאוד נגיש והרבה מעל המצופה. תענוג.