טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM עבור מוקדי מכירות

הפתרון השלם לניהול אפקטיבי של הלידים והלקוחות שלך

כל התכונות הנחוצות לניהול פעילות מוקד המכירות

העבודה עם תוכנת פלנדו מייעלת את עבודת מוקד המכירות שלכם. התוכנה נותנת כלים אינטואיטיביים לניהול פעילות נציגי מכירה מול הלידים הנקלטים במערכת. פלנדו מאפשרת לקלוט לידים ממגוון מקורות חיצוניים, לחלקם בין נציגי המכירות, לנהל מול הפניות (הלידים) תהליך מכירה אוטומטי, זאת תוך התממשקות למרכזיות טלפוניה, מערכות אימיילים, סמס ועוד

לקוחות שבחרו בפלנדו לניהול מוקד המכירות שלהם


קליטה וניהול לידים

רכזו בפלנדו את הלידים מכל המקורות, הפנו פניות מדפי נחיתה, טפסים, רשתות חברתיות ומקורות אחרים ישירות לפלנדו באמצעות ממשקים מוכנים(API, זאפייר ועוד). פלנדו מאפשרת בניית דפי נחיתה יעודיים, קליטת רשימות לידים ולקוחות מקבצי אקסל, הגדרת תהליכי מכירה באמצעות תהליכי מכירה אוטומטיים, חלוקה של הלידים בין נציגי המכירה ומעקב המרות.

מעקב התקשרויות

פלנדו מאשרת מעקב בתיק הלקוח, תיעוד סיכומי שיחות ופגישות, תיעוד אוטומטי של אימיילים ומסרונים שנשלחו אל הלקוח הקלטות שיחה (בשילוב עם מרכזיית וויסנטר) ועוד. הגדרת משימות ומעקב כחלק מתהליך העבודה השוטף מול כל לקוח ולקוח. פלנדו מאפשרת שליחת מסמכים לחתימה דיגיטלית ע"י הלקוח ותיוק אוטומטי של המסמכים החתומים

חיבור מרכזיה חכמה

חברו את פלנדו למרכזיה חכמה ותהנו משורה של תכונות מתקדמות החל מ Click-to-Call, להוצאה של שיחות בקליק מתוך המערכת, דרך Pop-up הקפצה אוטומטית של תיק הלקוח בפלנדו בעת כניסת שיחה, המשך בתעוד אוטומטי של הקלטות שיחה וכלה בהפעלה של קמפיינים אוטומטיים.

תקשורת עם הלקוחות

פלנדו מספקת כלי נוח לשליחת הודעות עדכון אוטומטיות או ידניות ללקוחותכם באמצעות אימייל ומסרונים. ההודעות אוטומטיות ישלחו לכל לקוח בהתאם לתהליך המכירה בו הוא נמצא באמצעות הגדרת חוקים פשוטים. פלנדו תאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות משלוח ניוזלטר תקופתי.

קבלת תשלום והפקת חשבוניות

קבלו תשלומים מהלקוחות והפיקו חשבוניות מס או קבלה בלחיצת כפתור. שלחו ללקוחות את החשבוניות הדיגיטליות מהמערכת במייל. חברו מסוף סליקת אשראי ואפשרו ללקוחות לשלם לנציג בשיחה טלפונית. קבלו את ריכוז מסמכי חיוב הלקוח כטבלה מרוכזת בתיק הלקוח או כקישור לארכיון הניתן לשיתוף עם הלקוח.

דוחות ודשבורד

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום באמצעות ממשק גרפי ובאמצעות דוחות ניהוליים הניתנים לפילוח. בין אם מדובר בבחינת מגמת ההכנסות מהפעילות או מגמת כניסת לידים חדשים, פלנדו יאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר קליקים.