טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM עבור מאמני כושר ואומנויות לחימה

הופכת את מלאכת הניהול של המתאמנים והקבוצות והאימונים למשימה פשוטה

כל התכונות הנחוצות לניהול המתאמנים שלך

פלנדו הופכת את מלאכת הניהול של המתאמנים הקבוצות והאימונים למשימה פשוטה ונטולת כאב ראש, פלנדו מאפשרת לנהל את יומן האימונים ולפתוח אותו לרישום המתאמנים באמצעות פורטל השירות העצמי, פלנדו מספק יכולת ניהול של מנויים וכרטיסיות אימונים, לתעד קבלת תשלומים ולהפיק חשבוניות/קבלות.

מאמנים אשר בחרו בפלנדו לניהול הפעילות שלהם


ניהול מנויים

נהלו את המנויים שלכם בקלות בין אם מדובר בלקוחות שמגיעים לאימון ניסיון, במנויים המוגבלים בזמן או בכרטיסיות אימון, פלנדו מאפשר לכם לעקוב בקלות אחר סטטוס תפוגת המנויים ומספק לכם התראות בולטות כאשר לקוח לקראת סיום מנוי או ללא מנוי בתוקף מגיע להתאמן.

ניהול מערכת שעות

נהלו את מערכת האימונים על גבי יומן הפעילות בפלנדו, ועל פי בחירה הציגו את האימונים למתאמנים על גבי היומן החיצוני בפורטל השירות העצמי ופתחו להם אפשרות לרישום עצמי. עדכנו את תכנון הנוכחות באימונים במקרה של ביטולים/הצטרפויות בשלב מאוחר, וסכמו את הנוכחות בסיומם.

תשלומים קבלות וחשבוניות

קבלו תשלומים מהמתאמנים באמצעי תשלום שונים (המחאות / מזומן / אשראי) והפיקו קבלות וחשבוניות בקליק. שלחו ללקוחות את החשבוניות הדיגיטליות באמצעות המייל. תהנו ממנגנון אוטומטי של הפקת חשבוניות בגין תשלומים דחויים. חברו מסוף סליקה ופתחו אפשרות תשלום דרך פורטל השירות העצמי.

תקשורת עם הלקוחות

תהנו מאמצעי תקשורת זמין עם המתאמנים בין אם מדובר בהודעות אישיות או הודעות לקבוצות, פלנדו מספקת לכם כלי נוח לשליחת הודעות עדכון למתאמנים באמצעות דיוור אלקטרוני ומסרונים. בנוסף פלנדו יאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות משלוח ניוזלטר תקופתי ושליחת מסמכים לחתימה דיגיטלית ע"י הלקוח ותיוק אוטומטי של המסמכים החתומים

פורטל שירות עצמי

באמצעות פורטל השירות העצמי תוכלו להעביר חלק נכבד מהתקשורת האדמינסטרטיבית מול המתאמנים למוד 'שירות עצמי', גישה זו מניבה חסכון משמעותי בזמן עבורכם ושביעות רצון בקרב הלקוחות. דרך הפורטל ניתן לצפות ביומן הפעילות, להרשם לקבוצות ולפעילויות ולרכוש מנויים וכרטיסיות.

דוחות ודשבורד

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום ובכל שעה על ידי שילוב של דאשבורד גרפי ודוחות ניהוליים. בין אם מדובר באיתור מתאמנים שהפסיקו להגיע או במנויים שהסתיימו ולא חודשו, פלנדו תאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר קליקים.

סיפורי לקוחות

בן אלהרר - גיבור כארי

מכון לאימון לחימה וקרב מגע – בן אלהרר

לפני העבודה עם פלנדו היה כהגדרתו "איש משוגע עם אקסל" פלנדו עזרה לו לתהליכי הגדילה הטבעיים של העסק, נתנה לו אפשרות לתת לאנשים להירשם בלי כל התעסקות הכרוכה בכך והקלה עליו את כל נושא גביית כספים ופינה לו את הזמן לחלק את זמנו ואת ליבו הרחב עם הלקוחות

הלוחם הצעיר

רשת מועדוני טאקווונדו - רון גרנשוק מספר

המערכות הקודמות שעבדתי עליהן היו מיושנות ולא על הענן. בפלנדו יש לי ממש חווית משתמש נהדרת ותחושה של מערכת מתקדמת. הכל מהיר נוח ונגיש. השרות לקוחות שלהם נהדר. אתה מרגיש איתם ממש משפחה. אני משתמש באוטומציה למרות שאני בטוח שאני לא מגרד את יכולות המערכת. לדוגמא בעת קביעת שיעור ניסיון ישר יוצא סמס לתלמיד הפוטנציאלי, לאחר הגעתו נשלח אליו משוב אוטומטי ומעקב עד להצטרפותו כתלמיד מהמניין. כל הנושא הכספי, הוראות קבע והגבייה הוא מאוד נוח בנוסף ניהול מערכת השעות ו/המדריכים השונים מקל עליי מאוד את ניהול העסק.

בלט הישראלי

בית הספר הרשמי של הבלט הישראלי – ענת

לפני העבודה עם פלנדו בבלט הישראלי התנסנו בעבודה עם מערכת אחרת של CRM היא הייתה מסורבלת וללא שירות לקוחות שיקל על הסרבול והתפעול. בפלנדו מצאנו מערכת המותאמת ללקוח והשרות לקוחות שלהם הוא נהדר. הם מאוד קשובים ללקוח. כבר היו מקרים שלא היה פיצ'ר מסוים והוסיפו לכבודנו ולצרכינו, הם תמיד מקצועיים תמיד לעניין, יחד עם הגמישות הטכנית והמחשבתית של הצוות הנפלא שלהם, זהו מתכון מנצח לשותפות דרך ארוכה.