טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

על המוצר

פלנדו, פשוט לנהל לקוחות.


פלנדו (Plando ) היא מערכת ניהול לקוחות קלה וידידותית למשתמש המאפשרת לך לנהל בצורה יעילה את הקשר מול הלקוחות שלך. המוצר מלווה אותך בכל הפעילויות שלך מול לקוחתיך,  החל משלב קליטת הפניה של לקוח מתעניין lead , דרך ניהול ההתקשרויות בתהליך המכירה, ההרשמה, מעקב אחר הפעילויות שלך מול הלקוח, טיפול בגבייה, חיוב, הוצאות חשבוניות, מתן שירות לפניותיו לאחר המכירה ועד לשמירת הקשר עם הלקוח על ידי דיוור אלקטרוני ושליחת מסרונים ועוד.
לפלנדו מאות לקוחות מתחומים מגוונים החל מעסקים של איש אחד ועד לתאגידים גדולים עם מאות עובדים.
פלנדו תוכנה המוגשת כשירות באמצעות הענן (באנגלית: Software as a Service או בקיצור SaaS ), ככזו , היא נגישה וזמינה באמצעות שם וסיסמה מכל מקום ומכל מכשיר  (מחשב נייד / מחשב נייח / טאבלט / טלפון חכם ).

המוצר מפותח, נתמך ומשודרג, שדרוג המערכת מבוצע בצורה שוטפת ו"שקוף" לכם כמשתמשים. המוצר הוא מודולרי כך שאנחנו פותחים ומאפשרים לך גישה בהתאם לתחום העיסוק ולצרכים, תפריטים וכפתורים שאינם דרושים לך לא יופיעו ולא יבלבלו. בבניית המערכת הושם דגש חזק על ממשק המשתמש והפשטות – אנחנו מבינים שהמערכת צריכה לשרת אותך ולכן הפעולות צריכות להיות נגישות, הממשק פשוט ומובן והמערכת צריכה לתת אינדקציה על כל פעולה ופעולה.

המערכת נוחה וקלה לשימוש, כוללת יכולות רבות לתמיכה במגוון צרכים של העסק, היא ניתנת להתאמה אישית בהתאם לצרכיו הספציפיים של כל ארגון ושיטות העבודה הייחודיות שלו, התאמה זאת נעשית תמיד לאחר שיחה ראשונית שאנחנו עושים עם כל לקוח על מנת להבין את צרכיו והתאמה של יכולות המערכת לצרכיו.