טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM עבור סטודיו לפילאטיס וליוגה

נהלו את פעילות הסטודיו והלקוחות באופן יעיל ונוח והשאירו זמן לעסוק בעיקר

כל התכונות הנחוצות לניהול הסטודיו והמתאמנים שלך

פלנדו משדרגת ומייעלת את עבודת המשרד בסטודיו בכל מה הקשור לרישום הלקוחות והגביה, פלנדו מאפשרת לנהל את יומן השיעורים ולפתוח אותו לרישום עצמי, לתעד קבלת תשלומים ולהפיק חשבוניות/קבלות, לשמור על קשר שוטף עם הלקוחות באמצעות שליחת עדכונים במייל ובמסרונים ועוד

לקוחות שבחרו בפלנדו לניהול הסטודיו שלהם


ניהול מנויים

נהלו את מנויי הסטודיו בקלות בין אם מדובר בלקוח/ה שמגיע/ה לשיעור ניסיון, במנוי המוגבל בזמן או בכרטיסיות, פלנדו מאפשרת לכם לעקוב בקלות אחר סטטוס המנויים ומספק לכם התראות בולטות כאשר לקוח לקראת סיום מנוי או ללא מנוי בוקף מגיע להתאמן.

ניהול מערכת שעות

נהלו את מערכת השיעורים על גבי יומן הפעילות בפלנדו, הציגו את השיעורים למתאמנים על גבי היומן בפורטל השירות העצמי ופתחו למתאמנים אפשרות לבצע רישום עצמי. עדכנו את תכנון הנוכחות בשיעורים במקרה של ביטול/הצטרפות מאוחרת, וסכמו את הנוכחות בסיומם.

תשלומים קבלות וחשבוניות

קבלו תשלומים מהמתאמנים באמצעי תשלום שונים (המחאות / מזומן / אשראי) והפיקו קבלות וחשבוניות בקליק. שלחו ללקוחות את החשבוניות הדיגיטליות באמצעות המייל. תהנו ממנגנון אוטומטי של הפקת חשבוניות בגין תשלומים דחויים. חברו מסוף סליקה ופתחו אפשרות תשלום דרך פורטל השירות העצמי.

תקשורת עם הלקוחות

תהנו מאמצעי תקשורת זמין עם הלקוחות בין אם מדובר בהודעות אישיות או הודעות לקבוצות, פלנדו מספקת לכם כלי נוח לשליחת הודעות עדכון למתאמנים באמצעות דיוור אלקטרוני ומסרונים. בנוסף פלנדו תאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות משלוח ניוזלטר תקופתי ושליחת מסמכים לחתימה דיגיטלית ע"י הלקוח ותיוק אוטומטי של המסמכים החתומים

אפליקציה ופורטל שירות עצמי

באמצעות אפליקציה ופורטל השירות העצמי תוכלו להעביר חלק נכבד מהתקשורת האדמינסטרטיבית מול הלקוחות למוד 'שירות עצמי', גישה זו מניבה חסכון משמעותי בזמן עבורכם ושביעות רצון בקרב הלקוחות. דרך הפורטל ניתן לצפות ביומן הפעילות, להרשם לקבוצות ולפעילויות ולרכוש מנויים וכרטיסיות.

דוחות ודשבורד

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום ובכל שעה על ידי שילוב של דאשבורד גרפי ודוחות ניהוליים. בין אם מדובר באיתור מתאמנים שהפסיקו להגיע או במנויים שהסתיימו ולא חודשו, פלנדו תאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר קליקים.