טלפון: 072-2433222 - אימייל: contact@tandemwise.com

מערכת CRM מותאמת במיוחד עבור בתי ספר לריקוד ולמחול

בעזרתנו ניהול הרקדנים והשיעורים הופך למשימה פשוטה

כל התכונות הנחוצות לניהול הרקדנים בסטודיו ובבית הספר לריקוד ולתנועה

פלנדו הותאמה במיוחד עבור בתי ספר לריקוד, סטודיו למחול ולתנועה ועבור בתי ספר לריקוד.
ניהול הרקדנים, השיעורים והסדנאות הופך בעזרתנו למשימה פשוטה עבורכם ועבור הרקדנים. התוכנה מאפשרת לנהל את יומן השיעורים ולפתוח אותו לרישום רקדנים באמצעות פורטל השירות העצמי, פלנדו מספקת יכולת ניהול של מנויים וכרטיסיות, מתעדת קבלת תשלומים והפקת חשבוניות/קבלות ומאפשרת לכם להתרכז במשימות האחרות של הסטודיו

לקוחות שבחרו בפלנדו לניהול הסטודיו שלהם


ניהול שיעורים ומעקב אחר רישום רקדנים

נהלו את השיעורים שלכם בקלות בין אם מדובר ברקדנים שמגיעים לשיעור ניסיון, ברקדנים הרשומים לסדנה, לכל השנה או ע"פ כרטיסיה. פלנדו מאפשרת לכם לנהל מעקב אחר סטטוס הנוכחות בשיעורים, אחר פעילות הרקדנים ונוכחות בשיעורים והיא ומספקת התראות על סיום תשלום, מנוי או כל פעילות חריגה אחרת.

ניהול הסטודיו וניצול יעיל

נהלו את מערכת השיעורים על גבי יומן הפעילות של פלנדו, ועל פי בחירה הציגו את השיעורים לרקדנים על גבי היומן החיצוני בפורטל השירות העצמי. פתחו לכל רקדן אפשרות לרישום עצמי. עדכנו את תכנון הנוכחות בשיעורים במקרה של ביטולים/הצטרפויות בשלב מאוחר, וסכמו את הנוכחות בסיומם.

תשלומים קבלות וחשבוניות

קבלו תשלומים מהרקדנים באמצעי תשלום שונים (המחאות / מזומן / אשראי) והפיקו קבלות וחשבוניות בפעולה אחת פשוטה. שלחו ללקוחות את החשבוניות הדיגיטליות באמצעות המייל. המנגנון האוטומטי של פלנדו מאפשר הפקת חשבוניות בגין תשלומים דחויים ומאפשר חיבור מסוף סליקה ופתיחת אפשרות תשלום דרך פורטל השירות העצמי

דוחות ונתונים

קבלו תמונת מצב עדכנית לגבי ביצועי העסק מכל מקום ובכל שעה על ידי שילוב של דאשבורד גרפי ודוחות ניהוליים שהמערכת מפיקה בחיתוכים ובפילוחים שבחרתם. בין אם מדובר באיתור רקדנים שהפסיקו להגיע או במנויים שהסתיימו ולא חודשו, פלנדו תאפשר לכם להפיק את התובנות העסקיות באמצעות מספר פעולות פשוטות בתוכנה.

פורטל שירות עצמי

באמצעות פורטל השירות העצמי של פלנדו, תוכלו להעביר חלק נכבד מהתקשורת המנהלית מול הלקוחות לשיטת 'שירות עצמי', גישה זו חוסכת זמן משמעותי הן עבורכם והן עבור הלקוחות שיכולים לבצע פעולות רבות באמצעות ממשק פשוט ונח לתפעול. דרך הפורטל ניתן לצפות ביומן הפעילות, להירשם לקבוצות ולפעילויות לרכוש מנויים וכרטיסיו, להשאיר הודעות ועוד.

תקשורת עם הלקוחות

תהנו מאמצעי תקשורת זמין עם הרקדנים בין אם מדובר בהודעות אישיות או הודעות לקבוצות, פלנדו מספקת לכם כלי נוח לשליחת הודעות עדכון לרקדנים באמצעות דיוור אלקטרוני ומסרונים. בנוסף פלנדו תאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות באמצעות משלוח ניוזלטר תקופתי . התוכנה מאפשרת גם שליחת מסמכים לחתימה דיגיטלית ע"י הלקוח ותיוק אוטומטי של המסמכים החתומים.

סרטון הדגמה לניהול בית ספר למחול