שם הקבוצה תאור מדריך סוג תאריכי פעילות מחיר פעולות
כדורסל בוגרים תש"פ + תשפ"א 

הקבוצה סגורה למתאמנים ותיקים.

פעילות בימי ג' בין השעות 20.00 עד 23.00 

כניסה בתאום מול שי יצחקי .

    01/08/2019-31/07/2021  600  הקבוצה מלאה  
מחול - כתות ב' בלט קלאסי והיפ הופ תשפ"א  

היפ הופ: ימי שני 17:00-17:45, בסטודיו 2

בלט קלאסי: ימי רביעי 17:30-18:15, בסטודיו 3


עלות חודשית: 245 ש"ח

התשלום הראשון כולל דמי העשרה חד"פ בסך 185 ש"ח הכולל: 2 כרטיסים למופע סיום וסדנא/ מסיבת סיום.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד לסוף חודש יולי

נדיה פופ ברקוביץ  מחול  05/08/2020-31/07/2021    הקבוצה מלאה  
מחול - כתות א' בלט קלאסי והיפ הופ תשפ"א 

בלט קלאסי: ימי ראשון 18:00-18:45

היפ הופימי חמישי 17:00-17:45

בסטודיו 3, במרכז הקהילתי.


עלות חודשית: 245 ש"ח

התשלום הראשון כולל דמי העשרה חד"פ בסך 185 ש"ח הכולל: 2 כרטיסים למופע סיום וסדנא/ מסיבת סיום.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד לסוף חודש יולי



נדיה פופ ברקוביץ  מחול  06/08/2020-31/07/2021    הרשם  
כדורסל - ליגה בנות כתות ה'-ו' תשפ"א 

בהנהלה והדרכת מאיר אפוטה 050-8513606

מיועד לבנות בכיתות ה-ו

בימי שני בין השעות - 18:30-20:00- אולם ספורט, נחל פולג 8.

בימי רביעי בין השעות - 17:30-19:00- מגרש מרכז קהילתי, נחל אלכסנדר 2

בימי שישי בין השעות - 13:45-15:15- אולם ספורט, נחל פולג 8.


מחיר - 400 ש"ח לחודש

החל מחודש מאי 290 ש"ח לחודש


פעילות הליגה תחל באמצע חודש אוגוסט ותסתיים באמצע חודש יולי.

מאיר אפוטה  תנועה וספורט  24/08/2020-16/07/2021    הרשם  
כדורסל - קבוצת ליגה בנים כתות ה' תשפ"א 

בהנהלה והדרכת מאיר אפוטה 050-8513606

מיועד לבנים בכיתה ה'.

בימי שני בין השעות - 17:15-18:45- במגרש המרכז הקהילתי.

בימי שלישי בין השעות - 15:30-17:00- אולם ספורטנחל פולג 8.

בימי שישי בין השעות - 12.15-13.45 - אולם ספורט, נחל פולג 8.

מחיר - 400 ש"ח לחודש


פעילות הליגה תחל באמצע חודש אוגוסט ותסתיים באמצע חודש יולי

מאיר אפוטה  תנועה וספורט  24/08/2020-16/07/2021    הרשם  
כדורסל - קבוצת ליגה בנים כתות ו' תשפ"א  

בהנהלה והדרכת מאיר אפוטה 050-8513606

מיועד לבנים בכיתה ו.

בימי שני בין השעות - 18:45-20:15 - במגרש המרכז קהילתי.

בימי שלישי בין השעות - 19:15-20:45 - אולם ספורטנחל פולג 8.

בימי שישי בין השעות - 12:15-13:45 - אולם ספורט, נחל פולג 8.

מחיר - 400 ש"ח לחודש


פעילות הליגה תחל באמצע חודש אוגוסט ותסתיים באמצע חודש יולי.

מאיר אפוטה  תנועה וספורט  24/08/2020-16/07/2021    הרשם  
כדורסל - קבוצת ליגה בנים כתות ז' תשפ"א 

בהנהלה והדרכת מאיר אפוטה 050-8513606

מיועד לבנים בכיתה ז'

בימי ראשון בין השעות - 19:00-20:30 - אולם ספורט, נחל פולג 8.

בימי שני בין השעות - 17:00-18:30 - מגרש מרכז קהילתי, נחל אלכסנדר 2

בימי רביעי בין השעות - 19:00-20:30 - אולם ספורט, נחל פולג 8.

בימי שישי בין השעות: 15:15-16:45 

מחיר - 440 ש"ח לחודש


פעילות הליגה תחל באמצע חודש אוגוסט ותסתיים באמצע חודש יולי.

מאיר אפוטה  תנועה וספורט  24/08/2020-16/07/2021    הרשם  
אביב במחול - "ניצנים" חובה- כתות ד' תשפ"א 

חוג אביב במחול

ניהול אמנותי - אלרון ראובני 054-5950298


מיועד לבנים ובנות גני חובה - כתות ד'

הקבוצה רוקדת בימי שלישי בין השעות 17:30-19:00

מחיר - 210 ש"ח לחודש


סטודיו 2, מרכז קהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד לסוף חודש יולי

אלרון ראובני  מחול  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
אביב במחול - "נעורים" כתות ה'-ו' תשפ"א 

חוג אביב במחול

ניהול אמנותי - אלרון ראובני 054-5950298


מיועד לבנים ובנות בכיתות ה-ו

הקבוצה רוקדת בימי שלישי בין השעות 19:00-20:30

מחיר - 210 ש"ח לחודש


סטודיו 2, מרכז קהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד לסוף חודש יולי

אלרון ראובני  מחול  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
אומנות - חובה-כתות א' תשפ"א 

בהדרכת אופירה מור מחלב - 052-5833308

מיועד לבנים ובנות בגן חובה - כיתה א

הקבוצה נפגשת בימי רביעי בין השעות 17:00-18:00

מחיר - 230 ש"ח לחודש

סטודיו 4 במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

העשרה חוגים  מרכז לאומנות ויצירה   01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
אומנות - כתות ב'-ג' תשפ"א 

בהדרכת אופירה מור מחלב - 052-5833308

מיועד לבנים ובנות בכיתות ב-ג

הקבוצה נפגשת בימי רביעי בין השעות 16:00-17:00

מחיר - 230 ש"ח לחודש

סטודיו 4 במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

העשרה חוגים  מרכז לאומנות ויצירה   01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
אומנות - כתות ד' ומעלה תשפ"א  

בהדרכת אופירה מור מחלב - 052-5833308

מיועד לבנים ובנות בכיתות ד ומעלה

הקבוצה נפגשת בימי רביעי בין השעות 18:00-19:00

מחיר - 230 ש"ח לחודש

סטודיו 4 במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

העשרה חוגים  מרכז לאומנות ויצירה   01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
אתגרי חשיבה ומדעים- כתות א'-ג' תשפ"א 

בהדרכת דורון פורת 058-6672670

מיועד לבנים ובנות בכיתות א-ג 

הקבוצה נפגשת בימי חמישי בין השעות 17:00-18:00

מחיר - 190 ש"ח לחודש

סטודיו 4 במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יוני

העשרה חוגים  חוגי חשיבה, דעת , טכנולוגיה  01/09/2020-30/06/2021    הרשם  
ג'ודו - גני חובה תשפ"א 

בהנהלת נועה לאור 050-4967976

בהדרכת נמרוד פנחס 054-4910050

מיועד לבנים ובנות בגן חובה

הקבוצה מתאמנת בימי חמישי בין השעות 17:30-18:15

מחיר - 165 ש"ח לחודש

אולם קהילה במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

נמרוד פנחס  אומנויות לחימה  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
ג'ודו - כתות א' תשפ"א 

בהנהלת נועה לאור 050-4967976

בהדרכת נמרוד פנחס 054-4910050

מיועד לבנים ובנות בכיתות א

הקבוצה מתאמנת בימי שני בין השעות 18:15-19:00

מחיר - 165 ש"ח לחודש

אולם קהילה במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

נמרוד פנחס  אומנויות לחימה  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
ג'ודו - כתות ב'-ג' תשפ"א 

בהנהלת נועה לאור 050-4967976

בהדרכת נמרוד פנחס 054-4910050

מיועד לבנים ובנות בכיתות ב-ג

הקבוצה מתאמנת בימי חמישי בין השעות 18:15-19:00

מחיר - 165 ש"ח לחודש

אולם קהילה במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

נמרוד פנחס  אומנויות לחימה  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
ג'ודו - כתות ד' ומעלה (+ג' תחרותיים) תשפ"א 

בהנהלת נועה לאור 050-4967976

בהדרכת נמרוד פנחס 054-4910050

מיועד לבנים ובנות בכיתות ד' ומעלה + כיתות ג' תחרותיים

הקבוצה מתאמנת בימי שני וחמישי בין השעות 16:15-17:30

מחיר - 280 ש"ח לחודש

אולם קהילה במרכז הקהילתי, נחל אלכסנדר 2


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

נמרוד פנחס  אומנויות לחימה  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
התעמלות ואקרובטיקה - גני חובה קבוצה 1 - יום א' תשפ"א 

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

מיועד לילדים בגני חובה

הקבוצה מתאמנת בימי ראשון בין השעות 17:15-18:00

מחיר - 165 ש"ח לחודש

באולם הספורט, נחל פולג 8.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
התעמלות ואקרובטיקה - גני חובה קבוצה 2 - יום ד' תשפ"א 

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

מיועד לבנים ובנות בגני חובה

הקבוצה מתאמנת בימי רביעי בין השעות 17:15-18:00

מחיר - 165 ש"ח לחודש

באולם הספורט, נחל פולג 8.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הקבוצה מלאה  
התעמלות ואקרובטיקה - כתות א'-ב' ממשיכים תשפ"א 

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

מיועד לבנים ובנות בכיתות א-ב

הקבוצה מתאמנת בימי ראשון ורביעי בין השעות 16:15-17:15

מחיר - 260 ש"ח לחודש

באולם הספורט, נחל פולג 8.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
התעמלות ואקרובטיקה - כתות א'-ב' מתחילים קבוצה 1 - יום א' תשפ"א 

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

מיועד לבנים ובנות בכיתות א-ב

הקבוצה מתאמנת בימי ראשון בין השעות 18:00-19:00

מחיר - 190 ש"ח לחודש

באולם הספורט, נחל פולג 8.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
התעמלות ואקרובטיקה - כתות א'-ב' מתחילים קבוצה 2 - יום ד' תשפ"א  

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

מיועד לבנים ובנות בכיתות א-ב

הקבוצה מתאמנת בימי רביעי בין השעות 18:00-19:00

מחיר - 190 ש"ח לחודש

באולם הספורט, נחל פולג 8.


הפעילות תחל בספטמבר ותסתיים בסוף חודש יולי.

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
התעמלות ואקרובטיקה - נבחרת ייצוגית (בהפניית הצוות) תשפ"א 

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

מיועד לילדיי הנבחרת הייצוגית (בהפניית הצוות)

הקבוצה מתאמנת בימי ראשון ורביעי בין השעות 15:15-17:15

ובימי שלישי בין השעות 15:15-16:45

מחיר - 430 ש"ח לחודש

באולם הספורט - נחל פולג 8.


הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
התעמלות ואקרובטיקה - קבוצת מצויינות (בהפניית הצוות) תשפ"א 

בהנהלת חנה גמליאל 054-7634212

וליאת ארנפלד 050-6432359

קבוצת מצויינות (בהפניית הצוות)

הקבוצה מתאמנת בימי ראשון ורביעי בין השעות 17:15-18:45

מחיר - 310 ש"ח לחודש.

באולם הספורט - נחל פולג 8.


הפעילות תתקיים עד סוף חודש יולי

חנה גמליאל  התעמלות ואקרובטיקה - אקרולייף  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
טניס - כתות ד'-ו' מתחילים תשפ"א 

בהנהלת תומר קוזק 054-4660075

בהדרכת ליאל סעדה 054-6886721

מיועד לבנים ובנות בכיתות ד'-ו'

הקבוצה מתאמנת בימי שני וחמישי בין השעות 18:15-19:00

מחיר - 230 ש"ח לחודש

נחל פולג 8


*ערכת ציוד למתחילים - כוללת מחבט, כדור וחולצה בעלות 150ש"ח - דרך המדריך

הפעילות תתקיים מתחילת חודש ספטמבר ועד סוף חודש יולי

תומר קוזק  משחקי כדור  01/09/2020-31/07/2021    הרשם  
מספר פריטים שנמצאו: 108